דום נשימה בשינה

שאלה

עד כמה רופא בועדה רפואית יכול לחרוג מספר התקנות ? סעיף 5(1)ג מייצג הפרעת שינה חמורה ,עדיין התוכן שיך למחלת נשימה?
האים יש תקנות עזר המחייבות?

פעיל 0
פורום ביטוח לאומי יזהר מיכאלי 7 שנים 1 תשובה 154 צפיות

תשובה ( 1 )

  1. שלום רב,

    התקנות הן מחייבות ורופא בועדה רפואית אינו יכול לסטות מהן.

    בברכה

    דוד סער, עו"ד

השאר תשובה

Captcha Click on image to update the captcha .