אם אוכל לקבל שירות על בסיס ההצלחה ?

שאלה

התחל להקליד שאלתך כאן…
הולצתי להתפטר אחרי 35 שנות שירות בשירות המדינה – אגף המכס – משרד האוצר – מעברי גבול עם מצרים
התפטרתי בחודש יוני 2017 כי הייתב הרעת תנאים משמעותיים בהעסקה כגון : הייתי אחראי על המעבר מטעם המכס על מעבר גבול ניצנה. תפרו לי תיק והאישימו אותי על שורת דברים ובמקביל העבירו אותי למע"מ אשדוד בתור עובד זוטר עד סיום ההליכים , אשר נמשך כ11 שנה בסופו של דבר האשימו אותי על דברים שכביכול לא הגעתי לשיחה עם הממונה ועוד דברים פעוטים שאין גם בהם שום הוכחה כי היו חייבים לאשים ולא משנה במה העקר לא להוציא אותי זכאי. הצג אותי עורך דין ספינרד אשר רק שחט אותי ולא עשה את הנדרש מימנו. גם כאשר המשפט הסתיים החזירו אותי למעבר ניצנה ובתור עובד זוטר ,למרות שהייתי זכאי לדרגות במשך התקופה לא קיבלתי אותם וגם למרות הפז"מ . יש להדגיש את העובדה :
כל העובדים במערכת שהיו בתקן ראש ענף קודמו למנהל תחום וחוץ מימני וכאשר דרשתי את זכותי לקבל , נאמר לי שזה היה מבצע חד פעמי ואני לא ניכלל בו.
יש לציין שראש ענף היה תקן של מנהל המעבר ועם קידומו בדרגה ובתקן (קידום בתקן היה מתווסף גם דרגה)מנהל המעבר ,ברגע שאתה נישאר בתקן ראש ענף אתה מאבד את משרה של מנהל המעבר ונחשב בתור עובד זוטר וגם על זה יש הרבה התכתבויות ובין השאר התעללות , הצעמרות , פגיעה בנכה – הוכרתי כנכה עבודה עוד משנת 1991 וללא שום התחשבות במצבי הבריאותי לעורך כל הדרך משנת 1991 ועד שיילצו אותי לפרוש. כל העובדים קיבלו הסעות חוץ מימני , כאמור הוחזרתי למעבר ניצנה אחרי שבית המשפט נתן פסק הדין , אני מדגיש כי השופט קבע שיעכב לי קידום בדרגע ובעליון קבעו שלא ולמרות זאת עשו מה שעזו ….
יש כאן עילה שאני צריך פיצויים מוגדלים על התעללות והתעמרות ועוד שכנראה רק משפטנים אמורים לנחש ואם אדוני/גברת ירצו לעזור לי אשמח להעביר את כל החומר הרלוונטי – אגב ביקשתי ואחרי שסורבתי גם עורכי דין מטעם הסתדרות ועורך דין ברזילאי עוד משנת 2015 עד היום סירבו ולא נתנו.
בברכה – אבי (אברהם מיכאלי )

0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אבי מיכאלי 10 חודשים 0 תשובות 163 צפיות

השאר תשובה

Captcha Click on image to update the captcha .