דיני עבודה

שאלה

שלום, עבדתי ברשת אופנה גדולה, בתחילה עבדתי חמישה ימים בשבוע ולאחר מכן עברתי דירה ורוב הזמן לא עבדתי בסופ״ש. כעת הגיע מנהל לדש לסניף בו אני עובדת והוא דורש ממני לעבוד בסופ״ש באופן קבוע על אף שלפני כן איפשרו לא לעבוד בסופ״ש.
האם יש לי עילה מוצדקת להגשת תביעה?

פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה מירב 3 שנים 1 תשובה 217 צפיות

תשובה ( 1 )

  1. שלום רב,
    כן, מדובר בהרעת תנאים מוחשית על פי סעיף 11 לחוק פיצויי פיטורים במידה והמנהל לא ישנה את דעתו תוכלי להתפטר בדין מפוטר עם כל הזכויות שבכך.

    בברכה,
    דוד סער, עו"ד

השאר תשובה

Captcha Click on image to update the captcha .