שאלה
שלום אני עובדת בחנות כשנתיים ופוטרתי עקב סגירת העסק רציתי לשאול את המגיע לי חוץ מפיצוים וימי הבראה (כגון פנסיה ) וגם רציתי לשאול האם יתכן שהבוס יאים שהוא יכריז על פשיטת רגל לאחר שכתב במכתב פיטורין שאני מפוטרת בגין ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה קרן 6 שנים 1 תשובה 31 צפיות

שאלה
שלום, אנחנו ארבעה סטודנטים בדירה משותפת. מעבר לכך שהיא מפוצלת לא כחוק, השירותים במשך כשנה נסתמים ונפתחים לסרוגין, כשאתמול נוצרה סתימה כביכול ולאחר שהבאנו אינסטלטור מקצועי מכספנו הוא אמר שהתשתית לא בנויה כראוי ואין לו פתרון. בעלת הדירה טוענת שזה ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח יואב 6 שנים 1 תשובה 130 צפיות

שאלה
שלום. אני עובדת במקום עבודתי כשש שנים. מעסיקה שלי הודיע שאין תקן למשרה שלי ולכן אני "מוזמנת" לעבוד למחלקה אחרת. שעות העבודה שלי כן 7.5 שעות. לבקשתה למידה ואני מעוניינת לעבור לתפקיד החדש , יש עלי "לתת" מדי יום כתוספת ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה חני 6 שנים 1 תשובה 30 צפיות

שאלה
הסכם השכר לעובדי קבלן במיגזר הציבורי שנחתם בן ההסתדרות לאוצר בתוקף מ 1/5/12 אינו מקובל על מעבידי ואינו מוכן ליישם אותו ולהתייחס לאמור אני עובד באבטחת מוסדות חינוך בחברת אבטחה שמקבלת את המיכרז ממשק וכלכלה השלטון המקומי כפוף לחשב הכללי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה שי 6 שנים 1 תשובה 25 צפיות

שאלה
שלום רב פתאום עצרו אותי במעבר גבולות וגיליתי שיש כנגדי צו עיכוב יציאה מהארץ בגין תקופה שלא שילמתי בה מזונות מלפני 20 שנה , החוב הצטבר ל 40,000 שקל.בתקופה בה לא שילמתי מזונות ברוב הזמן הייתי חייל או שביצעתי מאסר ...
פעיל 0
פורום גירושין ודיני משפחה יוני 6 שנים 1 תשובה 131 צפיות

שאלה
אני עו"ד צעיר שעבד במשרד עו"ד בינוני. פוטרתי לאחר שנה וחודשיים, ומעסיקי קיזז לי את כספי פיצויי הפיטורין בגין הוצאות שנפסקו ללקוח שלו שאני ייצגתי. הוא טוען שמחדלים שלי הביאו לפסיקת ההוצאות. עוד אציין שההוצאות נפסקו במסגרת פשרה חודשיים אחרי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ניר 6 שנים 1 תשובה 137 צפיות

שאלה
אני מירי מקיבוץ גבעת השלושה פוטרתי לפני שלושה שבועות ויש טענה שלילית לגבי פצועי הפיטורים הקיבוץ מאשר לי רק חלקית מהפצועים בשל תלושי המשכורת שנתנו שנתיים אחריי השנוי בקיבוץ בתקנון הקיבוץ המתחדש כתוב שמיום השנוי הופרשו כספיי פצועים לקופת הפנסיה ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה טופז מירי 10 שנים 1 תשובה 134 צפיות

שאלה
שלום רב עבדתי שבע וחי שנים במקום עבודה השבוע הודעתי למעביד על התפטרותי עקב פגיעה משמעותית בשכר . מה הן הזכויות שמגיעות לי? האם מגיע לי תשלום של חודש על כל שנת עבודה? תודה אילן.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אילן 10 שנים 1 תשובה 135 צפיות

שאלה
עבדתי כ6 שנים כמאבטח בחברת עמישב שירותים בע"מ, בקופ"ח לאומית. לפני כחודשיים לכל היותר חברת השמירה שבה עבדתי הפסידה במכרז על הקופ"ח, וחברת כפיר אבטחה קיבלה את העבודה. עפ"י ההסכם הקיבוצי שבה מנויה חברת עמישב שירותים בע"מ ומשום שאני אוהב ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ישי 10 שנים 1 תשובה 136 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 10 שנים 1 תשובה 154 צפיות