שאלה
שלום אם אני נפצעתי ביד ב12.11.10 ביד ואחרי כמה חודשים הייתה לי ועדה של ביטוח לאומי לשר"מ ונתנו לי רק 3 חודשים שר"מ ואח"כ לא תבעתי שר"מ עד היום האם ועדת שר"מ יכולה להשפיע במידה מסויימת על קביעת האחוזי הנכותץ ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אבי 6 שנים 1 תשובה 104 צפיות

שאלה
עו"ד שלי הגיש בשמי תביעה לאובדן כושר עבודה, התביעה חזרה בטענה שעליי לגשת פיזית לסניפים ולמלא את הטפסים. עו"ד טוען כי אין דבר כזה ברגע שאני מיוצג עליהם לקבל את התביעה ואין סיבה שאגש במיוחד לאור העובדה שאין באפשרותי ללכת. ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח תומר 6 שנים 1 תשובה 81 צפיות

שאלה
שלום ד"ר סער ! האם אי בקשת מצב בריאותי בפתיחת קרן פנסיה (מקפת אישית) לפני 4 שנים יכולה לשמש טיעון מסייע לקבלת הזכאות לפנסיית נכות, למרות – "מצב קיים " , קרי : הצטרפת עם מחלה שבגינה אתה מבקש כיום ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח יהודה 6 שנים 1 תשובה 81 צפיות

שאלה
בת 64 פרשתי בחודש ספט 2012. עבדתי בשני מקומות עבודה ומקבלת פנסיה משני מקומות העבודה סך הפנסיה 6.5000 משניהם. האם תהיה בעיה לקבל קצבת זיקנה מביטוח לאומי?? תודה מראש
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי ציפי 6 שנים 1 תשובה 104 צפיות

שאלה
בוקר טוב בעלי נמצא בתאונת עבודה ..תוך כדי הוא אמור לסיים חוזה עם הגוף בו הוא עובד האם הם יכולים לסיים איתו את החוזה העסקה אף על פי שהוא עדיין בתאונת עבודה ואינו כשיר לעבוד או שעליהם להאריך לו את ...
פעיל 0
פורום נזקי גוף ותאונות דרכים יפית 6 שנים 1 תשובה 69 צפיות

שאלה
שלום, "תקנה 9 לתקנות פיצויי פיטורים קובעת כי במקרה היה שכר עבודתו של עובד, כולו או מקצתו משתלם בעד ביצוע עבודה מסויימת או כחלק מהפדיון, או שהיה עיקר שכר עבודתו לפי כמות התוצרת, יראו כשכרו האחרון ביחס לשכר כאמור את ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה יוסי פורת 6 שנים 1 תשובה 73 צפיות

שאלה
שלום רב , שאלתי היא כיצד יש לחשב צבירת ימי חופש לעובד שעתי כל חודש בחודשו כדי לרשום בתלוש השכר כאשר החישוב לפי החוק הוא שנתי לפי סהכ ימי עבודה בשנה והרי הנתון הזה משתנה וגדל בהדרגה כל חודש ולא ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה טליה ז. 6 שנים 3 תשובות 70 צפיות

שאלה
בעל מוגבלות ומקבל קצבת נכות מלאה …עבדתי לפהי כמה חודשים בעבודה חדשה כמעט חודש ויצא תלוש והכל אבל לפני שאשלים את החודש נפלתי ונפגעתי בעבודה ןעקב כך אחרי פחות משלושה חודשים פניתי לביטוח לאומי לתביעת דמי פגיעה או מה שמגיע ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי עמר 6 שנים 1 תשובה 71 צפיות

שאלה
עבדתי כ6 שנים כמאבטח בחברת עמישב שירותים בע"מ, בקופ"ח לאומית. לפני כחודשיים לכל היותר חברת השמירה שבה עבדתי הפסידה במכרז על הקופ"ח, וחברת כפיר אבטחה קיבלה את העבודה. עפ"י ההסכם הקיבוצי שבה מנויה חברת עמישב שירותים בע"מ ומשום שאני אוהב ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ישי 10 שנים 1 תשובה 74 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 10 שנים 1 תשובה 86 צפיות