שאלה
אני עו"ד צעיר שעבד במשרד עו"ד בינוני. פוטרתי לאחר שנה וחודשיים, ומעסיקי קיזז לי את כספי פיצויי הפיטורין בגין הוצאות שנפסקו ללקוח שלו שאני ייצגתי. הוא טוען שמחדלים שלי הביאו לפסיקת ההוצאות. עוד אציין שההוצאות נפסקו במסגרת פשרה חודשיים אחרי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ניר 6 שנים 1 תשובה 100 צפיות

שאלה
שלום, אני עובדת בתור מוכרת בחנות מזה 3 שנים, אך בשנים אלה הייתי עובדת תקופות של כמה חודשים ולא ברצף. אם אחשב את כל התקופות יחדיו זה יצא יותר משנה. שאלתי היא, האם מגיעים לי ימי הבראה על אותן תקופות ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אביטל 6 שנים 1 תשובה 93 צפיות

שאלה
שלום הנני אלמן כ 16 שנה -עד לשחרורה של בתי מצה"ל קיבלתי קצבת שארים חודשית. לאחר שחרורה בוטלה לי הקצבה החודשית וקיבלתי מענק פקיעה ברם לאחר מספר חודשים הגעתי לסך הכנסות הפחותות מ"ההכנסה המרבית " שקבע המל"ל האם אני רשאי ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אלמן -מענק פקיעה 6 שנים 1 תשובה 142 צפיות

שאלה
שלום אני הייתי אחראית משמרת בבית קפה (רשת בתי קפה), לתקופה של 9 חודשים. הוחלט לבצע ישיבת צוות בשעה לא סבירה, וביררתי אם אקבל תשלום על כך, לאחר שנאמר לי שלא, אני ושאר חברי לצוות החלטנו לא להגיע לישיבה. לבסוף ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה יסמין 6 שנים 3 תשובות 99 צפיות

שאלה
שלום רב, הנני אם לשני ילדים בני שנה ו-4 חוד' ושנתיים ו-8 חוד'. הנני מעוניינת להתגרש ורוצה לדעת כמה בערך מזונות אקבל עבורם. כמו כן אציין כי בבעלותינו דירה משותפת ששוויה כ-1,250,000 ועליה משכנתא ביתרה 673,000 ש"ח. לתשובתך אודה
פעיל 0
פורום גירושין ודיני משפחה לילך 6 שנים 2 תשובות 142 צפיות

שאלה
שופט קבע כי אני זכיתי בתביעה ומגיע לי פיצוי מהצד שכנגד בסכום של 600,000 ש"ח בתוספת מע"מ והצמדי הפרשה. כמו כן הוא קבע כי אני זכאי לתשלום של 15% מהסכום שנפסק כשכ"ט לעורך דיני בתוספת מע"מ. האם ה15% נגזר מהסכום (600,000) כולל ...
פעיל 0
פורום נזקי גוף ותאונות דרכים יואש 6 שנים 1 תשובה 147 צפיות

שאלה
שלום אם אני נפצעתי ביד ב12.11.10 ביד ואחרי כמה חודשים הייתה לי ועדה של ביטוח לאומי לשר"מ ונתנו לי רק 3 חודשים שר"מ ואח"כ לא תבעתי שר"מ עד היום האם ועדת שר"מ יכולה להשפיע במידה מסויימת על קביעת האחוזי הנכותץ ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אבי 6 שנים 1 תשובה 139 צפיות

שאלה
עבדתי כ6 שנים כמאבטח בחברת עמישב שירותים בע"מ, בקופ"ח לאומית. לפני כחודשיים לכל היותר חברת השמירה שבה עבדתי הפסידה במכרז על הקופ"ח, וחברת כפיר אבטחה קיבלה את העבודה. עפ"י ההסכם הקיבוצי שבה מנויה חברת עמישב שירותים בע"מ ומשום שאני אוהב ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ישי 10 שנים 1 תשובה 98 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 10 שנים 1 תשובה 113 צפיות