שאלה
בוקר טוב הנני עובדת ברשת חנויות גדולה המונה כ-18 סניפים מנהל הרשת בה אני עובדת גנב לכאורה את כספי ההפקדות כ-87.000 ש"ח. מנהל הסניף שבו אני עובדת כאחמשית ואני היינו ידידים טובים מאד,כשהבין שעלו עליו ואין לו יותר אפשרות להתחמק ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ליאת 8 שנים 1 תשובה 120 צפיות

שאלה
שלום וברכה. אני בעלת גן ילדים. לפני כחודשיים נפצעה אחת המטפלות בתאונת דרכים כאשר הייתה בחזרתה הביתה מגן הילדים. (לא נגרמו לה שברים ,אך היו מכות יבשות.) כמובן שהמתנו לחזרתה אך מפם לפעם אמרה שיש לה עוד ימי מחלה ועוד ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה בר 8 שנים 1 תשובה 120 צפיות

שאלה
אני עובד שעתי . אני נמצא במקום עבודתי יותר מ 6 חודשים. אני יודע שלכאורה אני אמור לקבל תשלום על יום אחד של חג אם עבדתי ביום שלפני ואחרי. שאלתי היא אם הייתי חולה ביום שלפני עם אישור מחלה האם ...
פעיל 0
פורום גירושין ודיני משפחה יוסי 8 שנים 1 תשובה 266 צפיות

שאלה
שלום דוד, אני וזוגתי מעוניינים לעשות הסכם ממון בנינו. שאלתי היא מה היא העלות של הסכם ממון סטנדרטי, והאם אפשר לעשות הסכם ממון באינטרנט? תודה, אפריים
פעיל 0
פורום גירושין ודיני משפחה אפריים 8 שנים 1 תשובה 329 צפיות

שאלה
הייתי מעוניין לדעת אילו מרכיבי שכר מהמרכיבים הבאים כלולים להפרשות פנסיה והפרשות לפיצויי פרישה אני עובד שעתי בחברת שמירה אבטחה 1 ימי חופשה 2 נסיעות 3 שעות נוספות 4 הבראה 5 שעות שבת 6 דמי מחלה תודה
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה שי 8 שנים 2 תשובות 134 צפיות

שאלה
אני מרצה במכללה משנת 2000. ב-7 השנים הראשונות הועסקתי כ"מורה מן החוץ", הווה אומר – 8 חודשי משכורת בשנה, ללא תנאים סוציאליים. לאחר מכן שודרגתי וב-6 השנים האחרונות אני מועסקת כ"חברת סגל" – 12 חודשי משכורת. לפני החג התבשרתי כי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה גלית 8 שנים 1 תשובה 130 צפיות

שאלה
שלום, נתקלתי במקרה בו המעביד לא הפריש לפנסיה מה שהיה חובה עליו להפריש. כשנשאל על כך הוא התנה את תשלום הפנסיה מצידו רק אם העובד גם יעביר את החלק שלו לקרן הפנסיה (יש לציין כי העובד הוא אדם פשוט וכלל ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח יניב 8 שנים 3 תשובות 257 צפיות

שאלה
לעו"ד שלום רב, שאלתי נוגעת לקיצבת הבטחת הכנסה. בבעלותי מחצית דירה, אשר מושכרת וחלקי בשכ"ד הוא 1600 ש"ח בחודש. אני בת 57. האם מגיעה לי השלמת הכנסה? האם מפחיתים את כל הסכום מהקיצבה כלומר מכ-2100 ש"ח, או שיש שיטת חישוב שונה? תודה
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי ענת 8 שנים 1 תשובה 314 צפיות

שאלה
שלום, אבא שלי מקבל קצבת אבדן כושר עבודה מחברת ביטוח, הקצבה מאושרת פעם בשנה שנה שאחריה, אני שולח מסמכים על מצבו הבריאותי והחברה מאשרת לשנה נוספת. השנה כרגיל שלחתי את המסמכים איך להפתעתי נאמר לי: מסתבר שפוליסת אבדן כושר עבודה ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח גרגורי 8 שנים 1 תשובה 243 צפיות

שאלה
שלום רב, אני עובד בחברה כבר שנה ושלושה חודשים המעביד שלי עדיין לא שילם לי דמי הבראה רציתי לדעת האם אי תשלום דמי הבראה נחשב להלנת שכר? או מה עושים במצב שבו המעסיק לא שילם עדיין את הדמי הבראה?
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה שחר 8 שנים 3 תשובות 128 צפיות

שאלה
אשמח לדעת האם ישנו חוק הקובע שמטפלת פרטית חייבת לקבל משכורת מלאה על תקופת החופשה שלה ( חודש אוגוסט ) . אציין שרוב המטפלות הפרטיות – מקבלות חופשים במהלך השנה( חנוכה, פורים , סוכות, 3 ימי בחירה ) ואינן ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה עמית 12 שנים 1 תשובה 267 צפיות

שאלה
שלום רב, הייתי היום בראיון עבודה בחברת אבטחה לצורך העסקה בתור מוקדן במוקד שפועל 24 שעות. המראיינת שאלה אותי אם אני יכול לעבוד בימי שבת, השבתי שכן. לאחר מכן היא שאלה אותי אם יש לי בעיה לעבוד ביום כיפור, השבתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ליאור 12 שנים 2 תשובות 234 צפיות

שאלה
הגשתי תביעה נגד משרד האוצר על אי תשלום רטרואקטיבי של הפרשי ותק אשר הגיעו לי כעובד מדינה. (פרשתי משירות המדינה לפני כשנה). אני צריך להביא עדים להעיד לטובתי בדיון האמור להתקיים ב- 8.7.09. העדים , עובדי משרד הפנים שבו עבדתי,רוצים ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה משרד עו"ד דוד סער 12 שנים 1 תשובה 262 צפיות

שאלה
הני עובד כסגן מנהל בתחנת דלק ולפני זמן מה בא לקוח וביצע עסקה באשראי ואף הזדה בתעודת זהות, לאחר כחודש בערך מביצוע העסקה חברת האשראי שלחה אל המנהל הלוא הוא המעביד שלי כי הם גובים את סכום העסקה בשל חתימה ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אוהד 12 שנים 1 תשובה 269 צפיות

שאלה
שלום לך … אודה לעזרתך הדחופה . הנני נמצאת כעת בצומת דרכים מול החברה שבה אני מועסקת . חזרתי לפני כחצי שנה מחופשת לידה לשינוי ארגוני שנעשה באגף . נאמר לי שמעתה אני אמורה לתת שירות לכ 3 מחלקות שונות ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה דורית 12 שנים 1 תשובה 273 צפיות

שאלה
על כל העזרה ועל כל התמיכה שלך ושל המשרד שלך. היחס באמת מצויין והתוצאות עוד יותר! אני מעדיף לרשום בעילום שם פה באתר אבל כמובן שאצור איתך קשר ואודה לך באופן אישי! אז שוב תודה עו"ד סער על הכל! בעתיד , ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה לקוח מרוצה 12 שנים 1 תשובה 273 צפיות

שאלה
שלום, לאחרונה פוטרתי לאחר עשר שנות עבודה. המעביד חישב את גובה הפיצויים לפי שכר יסוד בלבד. ישנם שני רכיבים נוספים שלפי בדיקתי באינטרנט עשויים להכלל גם: 1. השעות נוספות גלובליות – אשר ניתנו תמיד, גם ללא עבודה בפועל 2. אחזקת ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה תמר 12 שנים 1 תשובה 255 צפיות

שאלה
פוטרתי מעבודתי במשך השנתיים וחצי האחרונות ב 7.02.09, אך טרם קיבלתי את הפיצויים, האם זה מותר בחוק? מה עליי לעשות? כל נסיונותיי לקבל תשובה מהמעביד כשלו, אך במידה והמעביד העביר את הטפסים בזמן כיצד אפשר לבדוק זאת? והאם ניתן לתבוע את חברת הביטוח על ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה מור 12 שנים 1 תשובה 297 צפיות

שאלה
שלום, יש לי עובד שאחראי על מחלקת מכירות (שמוכרת לדוגמה "במבה" ו"ביסלי"), שכר העובד מורכב מבסיס + עמלות. החלטתי מסיבות ניהוליות שונות לפצל את המחלקה ל 2 מחלקות לאחת נקרא "במבה" ולשניה "ביסלי", העובד קיבל אחריות רק על אחת המחלקות ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה גדי 12 שנים 1 תשובה 254 צפיות