שאלה
שלום, הנני עובד כמלצר/ברמן במסעדה אשר בנוסף לשעות עבודת המסעדה מגישה ארוחות בוקר למלון אשר מעליה. (אותם בעלים למסעדה והמלון) לאחרונה לאור הקשיים של המסעדה הוחלטת לסגור אותה לפטר את כלל העובדים להכניס שותף חדש (אך ורק למסעדה). כרגע המסעדה סגורה אך עדין ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה צבי 8 שנים 1 תשובה 121 צפיות

שאלה
שלום אני עובדת בחברה למעלה מ-4 שנים ,עד היום עבדתי כעובדת חודשית ,לפני כחודש העבירי אלינו הסכם עבודה בכתב ולא הסכמתי לחתום עליו ,אחד מהסעיפים היו לעבור מעובדת חודשית לעובדת שעתית , קבלתי את תלוש השכר לחודש ינואר וגיליתי להפתעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה לאה חוגי 8 שנים 1 תשובה 125 צפיות

שאלה
אני עומד לפני הליך גירושין וחשוב לי להבין היטב את העלויות של הנושא. מצאתי באתר של דפי זהב מחירון של שכ"ט עו"ד. האם אלו מחירים ריאליים? מה המחירים במשרד שלכם לשעת ייעוץ בנושא גירושין? תודה רבה, רותם כנען
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה דוד שלום 8 שנים 1 תשובה 111 צפיות

שאלה
שלום רב, אבי עובד כאב בית זה חמש שנים במוסד פרטי. לפני כחצי שנה עם הגיעו לגיל פרישה שונה חוזה העבודה שלו והוסכם כי יתחדש מדי שנה. בנוסף , סעיף בחוזה נתן בידי המעסיק אפשרות לסיים את ההתקשרות תוך 30 יום.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה מודאגת 8 שנים 1 תשובה 133 צפיות

שאלה
שלום, עבדתי בחברה מסוימת 3 חודשים. במסגרת החוזה שולם לי שכר יסוד ושכר של גמול גלובלי עבור 25 שעות נוספות. בחוזה רשום שאני נדרש לעבוד בממוצע כ 25 שעות נוספות. בפועל היות ואיישתי פונקציה חדשה אשר לא היתה קיימת קודם ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה דניאל 8 שנים 1 תשובה 101 צפיות

שאלה
שלום רב עבדתי שבע וחי שנים במקום עבודה השבוע הודעתי למעביד על התפטרותי עקב פגיעה משמעותית בשכר . מה הן הזכויות שמגיעות לי? האם מגיע לי תשלום של חודש על כל שנת עבודה? תודה אילן.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אילן 12 שנים 1 תשובה 243 צפיות

שאלה
עבדתי כ6 שנים כמאבטח בחברת עמישב שירותים בע"מ, בקופ"ח לאומית. לפני כחודשיים לכל היותר חברת השמירה שבה עבדתי הפסידה במכרז על הקופ"ח, וחברת כפיר אבטחה קיבלה את העבודה. עפ"י ההסכם הקיבוצי שבה מנויה חברת עמישב שירותים בע"מ ומשום שאני אוהב ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ישי 12 שנים 1 תשובה 254 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 12 שנים 1 תשובה 277 צפיות