שאלה
שלום רב, אבי עובד כאב בית זה חמש שנים במוסד פרטי. לפני כחצי שנה עם הגיעו לגיל פרישה שונה חוזה העבודה שלו והוסכם כי יתחדש מדי שנה. בנוסף , סעיף בחוזה נתן בידי המעסיק אפשרות לסיים את ההתקשרות תוך 30 יום.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה מודאגת 8 שנים 1 תשובה 114 צפיות

שאלה
שלום, עבדתי בחברה מסוימת 3 חודשים. במסגרת החוזה שולם לי שכר יסוד ושכר של גמול גלובלי עבור 25 שעות נוספות. בחוזה רשום שאני נדרש לעבוד בממוצע כ 25 שעות נוספות. בפועל היות ואיישתי פונקציה חדשה אשר לא היתה קיימת קודם ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה דניאל 8 שנים 1 תשובה 91 צפיות

שאלה
אני עובד בחברה ומקבל שכר יסוד +עמלות .בחוזה ישנה טבלת עמלות ויעדים.כמו כן כתוב במפורש שהעמלות יידונו מדי פעם ואם ישתנו יש לצרף נספח .למרות זאת לפני כחודש ביצעה החברה מבצע מכירות בהוזלה לכן באופן אוטומטי סכום העמלה שלי ירד ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה חזי 8 שנים 1 תשובה 112 צפיות

שאלה
בשעה טובה לאחר שחברת ביטוח אישרה את התביעה עבור שלוש וחצי חודשים שההיתי באובדן כושר מוחלט מיום הפגיעה ולאחר שחזרתי לעבודה תחת מגבלה של רופא תעסוקתי של קופת החולים ומקום העבודה ואורטןפד וכאן הפיצוי החודשי כבר גהוהה לעומת הפיצוי בתחום ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח משה ב 8 שנים 1 תשובה 313 צפיות

שאלה
שלום אני מדריכת אירובי ועובדת כעשר שעות בחודש בסטודיו לחוגים. רציתי לדעת כמה ימים שעות מגיעות לי בשנה ומה קורה בתחילת שנה חדשה אם לא ניצלתי את המגיע לי. דרך אגב המעביד לא רושם לנו בתלוש את ימי החופשה והמחלה.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה עדי 8 שנים 3 תשובות 116 צפיות

שאלה
שלום שאלתי הקודמת בקשר לקבלת ,תיק אישי " הינה רצוני לראות את כל החומר הדוקומנטי ששלחתי/מסרתי למוסד לביטוח לאומי וכן את החומר שקיבלתי -דואר ומכתבים כ"כ האם אני זכאי לראות את הרישומים הפנימיים (מתוך מחשב המוסד) שנוגעים לענייני-למשל אם הייתי ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי רוני 8 שנים 1 תשובה 140 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 11 שנים 1 תשובה 262 צפיות