שאלה
בשעה טובה לאחר שחברת ביטוח אישרה את התביעה עבור שלוש וחצי חודשים שההיתי באובדן כושר מוחלט מיום הפגיעה ולאחר שחזרתי לעבודה תחת מגבלה של רופא תעסוקתי של קופת החולים ומקום העבודה ואורטןפד וכאן הפיצוי החודשי כבר גהוהה לעומת הפיצוי בתחום ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח משה ב 8 שנים 1 תשובה 316 צפיות

שאלה
שלום אני מדריכת אירובי ועובדת כעשר שעות בחודש בסטודיו לחוגים. רציתי לדעת כמה ימים שעות מגיעות לי בשנה ומה קורה בתחילת שנה חדשה אם לא ניצלתי את המגיע לי. דרך אגב המעביד לא רושם לנו בתלוש את ימי החופשה והמחלה.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה עדי 8 שנים 3 תשובות 120 צפיות

שאלה
שלום שאלתי הקודמת בקשר לקבלת ,תיק אישי " הינה רצוני לראות את כל החומר הדוקומנטי ששלחתי/מסרתי למוסד לביטוח לאומי וכן את החומר שקיבלתי -דואר ומכתבים כ"כ האם אני זכאי לראות את הרישומים הפנימיים (מתוך מחשב המוסד) שנוגעים לענייני-למשל אם הייתי ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי רוני 8 שנים 1 תשובה 144 צפיות

שאלה
שלום, עבדתי כמטפלת לילדה במשך שנה ושמונה חודשים, אתמול הודעתי לאם הילדה שאצטרך חופשה בת 11 ימים בעוד 23 יום, בתגובה לבקשתי האם החלה להרים את קולה ולדרוש ממני לבטל את החופשה שבעלי תכנן כהפתעה דבר שאינו בא בחשבון בשל ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה רינה 8 שנים 1 תשובה 132 צפיות

שאלה
שלום. עברתי תאונת דרכים ונקבעה לי נכות של 10% ע"י רופא מומחה מטעמי. התביעה שלי מתנהלת מול חברת הביטוח של הרכב ולא בטוח שנגיע לבית המשפט יתכן ונגיע לפשרה ואז לא ימונה מומחה מטעם בית המשפט. במקביל יש לי גם ביטוח תאונות שאני ...
פעיל 0
פורום נזקי גוף ותאונות דרכים ליי 8 שנים 1 תשובה 241 צפיות

שאלה
שלום לך ד"ר דוד אמא שלי הגישה בקשה לקבלת קצבת זקנה מביטוח לאומי , היא קיבלה מכתב שלא מגיע לה מהסיבה שלא צברה תקופת אכשרה כעובדת מבוטחת , תאריך לידה שלה הוא 24/03/1946 … השאלה שלי , האם יש סיכוי כלשהו ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי חוסין 8 שנים 1 תשובה 288 צפיות

שאלה
שלום לכם אחי בן 19 שנים מקבל קיצבת נכות כללית מזה כשנה הוא מאושפז בבית חולים פסיכיאטרי, החודש ביטוח לאומי העביר רק 400 ש"ח מקיצבה שעולה 2400 ש"ח בבירור איתם הם הסבירו שהועבר לנו רק 20% מהקיצבה ואילו 80% מהקיצבה ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי חיה 8 שנים 1 תשובה 278 צפיות

שאלה
ביקשו מחבר טוב שעושה הובלות אחרי שהתחיל את יום העבודה ואמרו לו כמה,מה ואיםה צריל לעשות חלוקה, אחרי שעשה חלוקה ,אמרו לו שיש לו הובלה אחרת בעיר אחרת, הו אלא רצה לעשות אותה וקראו למנהל שלו. הוא אמר לו שהוא ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה שאלה 8 שנים 3 תשובות 137 צפיות