שאלה
על כל העזרה ועל כל התמיכה שלך ושל המשרד שלך. היחס באמת מצויין והתוצאות עוד יותר! אני מעדיף לרשום בעילום שם פה באתר אבל כמובן שאצור איתך קשר ואודה לך באופן אישי! אז שוב תודה עו"ד סער על הכל! בעתיד , ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה לקוח מרוצה 10 שנים 1 תשובה 126 צפיות

שאלה
שלום, לאחרונה פוטרתי לאחר עשר שנות עבודה. המעביד חישב את גובה הפיצויים לפי שכר יסוד בלבד. ישנם שני רכיבים נוספים שלפי בדיקתי באינטרנט עשויים להכלל גם: 1. השעות נוספות גלובליות – אשר ניתנו תמיד, גם ללא עבודה בפועל 2. אחזקת ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה תמר 10 שנים 1 תשובה 128 צפיות

שאלה
פוטרתי מעבודתי במשך השנתיים וחצי האחרונות ב 7.02.09, אך טרם קיבלתי את הפיצויים, האם זה מותר בחוק? מה עליי לעשות? כל נסיונותיי לקבל תשובה מהמעביד כשלו, אך במידה והמעביד העביר את הטפסים בזמן כיצד אפשר לבדוק זאת? והאם ניתן לתבוע את חברת הביטוח על ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה מור 10 שנים 1 תשובה 123 צפיות

שאלה
שלום, יש לי עובד שאחראי על מחלקת מכירות (שמוכרת לדוגמה "במבה" ו"ביסלי"), שכר העובד מורכב מבסיס + עמלות. החלטתי מסיבות ניהוליות שונות לפצל את המחלקה ל 2 מחלקות לאחת נקרא "במבה" ולשניה "ביסלי", העובד קיבל אחריות רק על אחת המחלקות ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה גדי 10 שנים 1 תשובה 126 צפיות

שאלה
"פ סעיף לחוק הביטוח הלאומי אני מבקשת סיועה ועזרה מכול המבין כדי שיוכל לעזור לי. בחוק לביטוח הלאומי הנכה יכול להרוויח עד ל25% משכר הממוצע במשק אך ישנם סייגים לכך והם: אם לא עבדת לפני הנכות או הכנסותיך מהעבודה (כשכירעמצאי) הייתה נמוכה ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אתי אלאייב 10 שנים 1 תשובה 180 צפיות

שאלה
שלום, במקום העבודה האחרון שלי קיבלתי הודעת פיטורין בגין מצב כלכלי של החברה. יומיים לפני סיום עבודתי המנהלת שלי התפרצה עלי באופן מפתיע, (זה מעולם לא קרה בעבר במשך שנה וחצי שאני עובדת שם), צעקה עלי ודרשה שאקח את הדברים שלי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה נועה 10 שנים 1 תשובה 119 צפיות

שאלה
בתי נולדה עם עצם שוקית קצרה ברגל ימין וחוסר של אצבע(שאלתי גם בפורום רשלנות רפואית) היא צולעת מאוד כיוון שיש הפרש גבהים, הפרש של מידה בין כף רגל אחת לשניה וזקוקה לניתוחים וטיפולים שוטפים כל ימי חייה (הילדה בת 3 ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אושרת 10 שנים 2 תשובות 189 צפיות