שאלה
שלום בני חלה במחלה הנקראת ג'יליאן בארה הגורמת לשיתוק חלקי של מערכת העצבים הוא היה בן פחות מ 15 (לפני כשנה) לאחר שבועיים בביח שניידר שוחרר וטופל בבית לוינשטיין כ 6 חודשים עד להחלמתו נקבעה לו אז נכות זמנית של 10% ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח עמוס טלמור 10 שנים 2 תשובות 82 צפיות

שאלה
שלום רב עבדתי שבע וחי שנים במקום עבודה השבוע הודעתי למעביד על התפטרותי עקב פגיעה משמעותית בשכר . מה הן הזכויות שמגיעות לי? האם מגיע לי תשלום של חודש על כל שנת עבודה? תודה אילן.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אילן 10 שנים 1 תשובה 76 צפיות

שאלה
עבדתי כ6 שנים כמאבטח בחברת עמישב שירותים בע"מ, בקופ"ח לאומית. לפני כחודשיים לכל היותר חברת השמירה שבה עבדתי הפסידה במכרז על הקופ"ח, וחברת כפיר אבטחה קיבלה את העבודה. עפ"י ההסכם הקיבוצי שבה מנויה חברת עמישב שירותים בע"מ ומשום שאני אוהב ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ישי 10 שנים 1 תשובה 74 צפיות

שאלה
שלום ד"ר אני בת 32 יש לי מחלה אובחנה משנת 1996 אבל לא קיבלתי טיפול רק לפני תשעה חודשים עברתי שני ניתוחים בשערי צדק בירושלים הגשתי תביעת נכות לביטוח לאומי וקיבלתי קצבת נכות של 100% זמנית למשך שנה השאלה שלי ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי גנט 10 שנים 1 תשובה 139 צפיות

שאלה
אתמול פוטרתי. עבדתי בשירות לקוחות כנציגה במשך 3 שנים. הפיטורים היו ידידותיים לחלוטין. והובטחו לי פיצויים וכל מה שמגיע לי. בשנה הראשונה לעבודתי עבדתי מעבר לשעות המקובלות- כ11 משמרות בשבוע, והיה חודש שהגעתי ל-270 שעות. לא קיבלתי שעות נוספות. והשכר השעתי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה ריקי 10 שנים 1 תשובה 86 צפיות

שאלה
שלום רב! אני סובל מבעיות רפואיות רבות ובניהן פיברומיאלגיה. הגשתי ערעור לבית הדין לעבודה על החלטת המוסד לביטוח לאומי לדחות תביעתי לנכות כללית בדיון נקבע כי ענייני יוחזר לועדת אי כושר וזאת משום כי שני מומחים מטעם המוסד לביטוח לאומי ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי יאיר 10 שנים 1 תשובה 117 צפיות

שאלה
שלום רב! ברצוני לדעת האם אופן הגשת החמרה לנכה עבודה חייב להתבצע דרך הרופא התעסוקתי? או שיש אפשרות להתחיל את ההליך גם דרך הרופא המחוזי או רופא אחר של קופ"ח ואז להגיש למל"ל?
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי חיים 10 שנים 7 תשובות 109 צפיות