שאלה
שלום רב, אנימטפלת בילד באופן פרטי בבית הילד. לפני כחודש בדרך חזרתי הביתה נקרע לי שריר ברגל והייתי מושבתת כחודש. הודעתי בביטוח לאומי על תאונת עבודה אך טרם מסרתי את הטפסים בפועל. שאלתי היא, מי משלם עבור החודש הזה? האם ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי עלית 11 שנים 2 תשובות 183 צפיות

שאלה
עברתי תאונת דרכים לפני ארבעה חודשים המעביד מסרב לשלם לי את ימי המחלה .הייתי אצל רופא תעסוקה והוא קבע לי עד סוף ספטמבר שש שעות עבודה .למי לפנות בנוגע לחופשת מחלה? מי משלם לי את ההשלמה לימי העבודה? ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי רותי 11 שנים 1 תשובה 271 צפיות

שאלה
אני עובד במפעל מסודר, נפלתי בבית ,כתוצאה מהנפילה יש לי חולשה בידיים ורגליים, האורטופד איבחן אותי ואמר לי שאני חליתי במחלה שנקראת MERALGIA PARESTHITICA, ותוכנית הטיפול המליץ על מנוחה ושחרור ממאמצים בעמידה ממושכת וממאמצים בזמן הליכה, רופא התעסוקה של המפעל ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אדוארד 11 שנים 1 תשובה 208 צפיות

שאלה
עבדתי כקב"ט בבית מלון רג'נסי ירושלים (תחתח חברת ה.ס.מ.ת) התפטרתי לאחר כשלושה חודשים והחברה הורידה לי כ-500 שקל על הדרכות שעברתי (מטווח, הדרכות מקצועיות) לפני שעזבתי דיברתי עם מנהל החברה והוא אמר לי במפורש שלא יורד לי סכומים אלה מה ...
0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אבירם שטרית 11 שנים 0 תשובות 206 צפיות

שאלה
רציתי לשאול איך עלי לנהוג במקרה שלהלן: חברה X שלחה לחברתנו (חברה Y) צ'ק רגיל (על הצק לא הופיע "למוטב בלבד"). הצ'ק נגנב בזמן שנשלח בדואר ולא הגיע אלינו. לאחר שבועיים בערך התברר שהצ'ק נפדה ע"י חברת שני המרת כספים בע"מ. ביקשנו צילום של ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח דני 11 שנים 1 תשובה 296 צפיות

שאלה
שלום, עבדתי 11 חודשים במשרה על בסיס שעות. יומיים בשבוע 80 שעות חודשיות בממוצע. היום נאמר לי כי בחודש הקרוב אין מכסה עבורי ולכן לא יוכלו להקצות לי שעות בעבודה. יחד עם זאת לא נאמר לי מפורשות כי אני מפוטר.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה רוברט 11 שנים 1 תשובה 211 צפיות

שאלה
שלום רב, יש לי תיקים רבים בהוצאה לפועל ולפני שנתיים עשיתי איחוד תיקים. לצערי לפני חודשיים גילו לי מחלה קשה ואני רוצה להגיש תביעה לחברת הביטוח בה רכשתי פוליסת ביטוח "מחלות קשות". האם הנושים שלי יכולים לעקל לי את הכסף או ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח מתן רוזן 11 שנים 3 תשובות 220 צפיות

שאלה
שלום רב, אבא שלי , בן 59 , עבר לאחרונה ניתוח בקע מיפשעתי. הבעיה הזו נוצרה עקב עבודות הקשות שביצע בעבודותו, עובד בבניין. לניתוח חיכה כחודשיים ומפני שהיו כאבים חזקים לא היה יכול לעבוד ישב בבית. לחודש ראשון קיבל חופש מחלה ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי סטלה 11 שנים 1 תשובה 181 צפיות