שאלה
"פ סעיף לחוק הביטוח הלאומי אני מבקשת סיועה ועזרה מכול המבין כדי שיוכל לעזור לי. בחוק לביטוח הלאומי הנכה יכול להרוויח עד ל25% משכר הממוצע במשק אך ישנם סייגים לכך והם: אם לא עבדת לפני הנכות או הכנסותיך מהעבודה (כשכירעמצאי) הייתה נמוכה ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אתי אלאייב 10 שנים 1 תשובה 198 צפיות

שאלה
שלום, במקום העבודה האחרון שלי קיבלתי הודעת פיטורין בגין מצב כלכלי של החברה. יומיים לפני סיום עבודתי המנהלת שלי התפרצה עלי באופן מפתיע, (זה מעולם לא קרה בעבר במשך שנה וחצי שאני עובדת שם), צעקה עלי ודרשה שאקח את הדברים שלי ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה נועה 10 שנים 1 תשובה 136 צפיות

שאלה
בתי נולדה עם עצם שוקית קצרה ברגל ימין וחוסר של אצבע(שאלתי גם בפורום רשלנות רפואית) היא צולעת מאוד כיוון שיש הפרש גבהים, הפרש של מידה בין כף רגל אחת לשניה וזקוקה לניתוחים וטיפולים שוטפים כל ימי חייה (הילדה בת 3 ...
פעיל 0
פורום ביטוח לאומי אושרת 10 שנים 2 תשובות 219 צפיות

שאלה
במהלך ההריון בבדיקת סריקת מערכות ראשונית , על פי אבחנתו של הרופא הכל היה תקין. כאשר נולדה בתי גילו בבית החולים כי קיים מום אורטופדי בולט ברגל שניתן היה לראותו בסקירת המערכות. שאלתי היא האם אני יכולה להגיש תביעה נגד ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח אושרת 10 שנים 2 תשובות 156 צפיות

שאלה
א. ביוני 2008 פוטרתי מהעבודה אחרי תקופה של 8 חודשים. המעסיק לא שילם לי את משכורת יוני 2008 עד לפני שבוע ששלח לי המחאה על סכום המשכורת.אך אפשר להפקיד את ההמחאה רק בעוד יותר מחודש וחצי. ב. בסוף מרץ 2009 הגשתי תביעה ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה איילת 10 שנים 1 תשובה 139 צפיות

שאלה
אני מירי מקיבוץ גבעת השלושה פוטרתי לפני שלושה שבועות ויש טענה שלילית לגבי פצועי הפיטורים הקיבוץ מאשר לי רק חלקית מהפצועים בשל תלושי המשכורת שנתנו שנתיים אחריי השנוי בקיבוץ בתקנון הקיבוץ המתחדש כתוב שמיום השנוי הופרשו כספיי פצועים לקופת הפנסיה ...
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה טופז מירי 10 שנים 1 תשובה 142 צפיות

שאלה
שלום בני חלה במחלה הנקראת ג'יליאן בארה הגורמת לשיתוק חלקי של מערכת העצבים הוא היה בן פחות מ 15 (לפני כשנה) לאחר שבועיים בביח שניידר שוחרר וטופל בבית לוינשטיין כ 6 חודשים עד להחלמתו נקבעה לו אז נכות זמנית של 10% ...
פעיל 0
פורום פנסיה ודיני ביטוח עמוס טלמור 10 שנים 2 תשובות 154 צפיות

שאלה
שלום רב עבדתי שבע וחי שנים במקום עבודה השבוע הודעתי למעביד על התפטרותי עקב פגיעה משמעותית בשכר . מה הן הזכויות שמגיעות לי? האם מגיע לי תשלום של חודש על כל שנת עבודה? תודה אילן.
פעיל 0
פורום דיני עבודה, אובדן כושר עבודה אילן 10 שנים 1 תשובה 142 צפיות